• Babil Tower 3/9 Mezitli/MERSİN
  • +90 (324) 359 20 08
  • info@abdulcelilogullari.com.tr
  • Babil Tower 3/9 Mezitli/MERSİN
  • +90 (324) 359 20 08
  • info@abdulcelilogullari.com.tr

Proje Hizmetlerimiz

Akaryakıt İstasyonu

Abdulceliloğulları olarak yatırım planlarımızı, müşterilerimizin kolay ulaşabileceği ve onlara en iyi hizmeti verebileceğimiz lokasyonları hedefleyerek yaptığımız Abdulceliloğulları Petrol Ofisi Cizrede hizmet vermekteyiz.

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası karayolu taşımacılığında, grup şirketleri ve seçkin partnerlerin işbirliği ile oluşturduğu dünya çapındaki acente ağı, değişik yüklerin taşınmasına imkan verebilen öz-mal araç filomuz ile hizmet vermekteyiz.

Ekvatordan Muz Temini

Abdulceliloğulları’nın ithal ettiği yıllık yaklaşık 150 bin ton dolayındaki muzun yüzde 90’a yakın bir bölümü Güney Amerika ülkesi Ekvator’dan temin ederek hizmet vermekteyiz.

Çikolata Üretim Hammaddeleri Temini

Kakao ve çikolata hammadde çeşitleriyle bu ürünler üzerinde gösterdiği üretim ve temin hassasiyeti, titizlik, hijyen ile meslekte ileri ve kaliteli üretim yapan fabrikalar düzeyinde yerini çok çabuk almış bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Narenciye

Narenciye üretim, paketleme ve ihracatçı bir firma olarak kısa bir sürede büyük bir gelişim ve büyüme gösterdik. Yıllık 20.000 Ton narenciye ürünleri ihracatı ile firmamız sektörün önde gelen temsilcileri arasına girdik ve hala hizmet vermekteyiz.

Amerika, Şili, Özbekisten, Ukrayna'dan Ceviz Temini

Ceviz çeşitleriyle gösterdiğimiz temin hassasiyeti, titizlik, hijyen ile meslekte ileri ve kaliteli temini yapan fabrikalar düzeyinde yerini çok çabuk almış bir firma olarak hizmet vermekteyiz.